Łączna liczba wyświetleń

Obserwuj mnie :)

niedziela, 3 maja 2015

Sidolux - czyszczenie i pielęgnacjaKochani,dziś chciałam Wam przedstawić dwa preparaty do czyszczenia,nabłyszczania i pielęgnacji mebli.
Pierwszym jest mleczko Sidolux M o zapachu migdałowym.

 Informacje producenta

Już nie musisz szorować różnych zabrudzeń na swoich meblach. Wystarczy skorzystać z Sidolux M mleczko. Delikatna konsystencja preparatu świetnie wnika we wszelkie zabrudzenia, pomagając je usunąć. Do tego tworzy ona na powierzchni antystatyczną powłokę, która chroni meble przed osadzaniem się wszelkich pyłków i kurzu. Produkt także świetnie nadaje się do przywracania blasku starszym lub zaniedbanym meblom. Jego receptura powoduje, że po zastosowaniu go na powierzchni, pojawia się na niej delikatny połysk. Nie bez znaczenia jest też piękny migdałowy zapach, który podkreśla w twoich czterech kątach rodzinną atmosferę.

Właściwości produktu:
- doskonale pielęgnuje
- pozostawia piękny i długotrwały zapach;
- nabłyszcza i odświeża wygląd mebli;
- utrudnia osadzanie się brudu;
- łatwo się aplikuje;
- chroni podłoże przed negatywnym wpływem wilgoci.

Sposób zastosowania:
Miękką ściereczkę zwilż preparatem i wytrzyj nią pielęgnowaną powierzchnię do uzyskania połysku.


Moja opinia

Mleczko znajduje się w plastikowej buteleczce o pojemności 300 ml z dozownikiem ułatwiającym aplikację.Posiada śliczny migdałowy zapach,który dość długo się utrzymuje.
Preparat bardzo ładnie się rozprowadza, doskonale czyści,a zawarty w nim wosk impregnuje meble sprawiając,że pięknie się błyszczą.Tworzy też tarczę anty-kurzową,dzięki czemu osadza on się dużo wolniej.
Jedyną wadą preparatu jest jego mała wydajność.Trzeba nałożyć go dość dużo,aby wyczyścić większą powierzchnię mebli.


Kolejnym produkt to Sidolux M do codziennej pielęgnacji mebli w aerozolu.

Informacje producenta
Nowa ulepszona formuła:Dzięki nowej ulepszonej formule produktu,preparat doskonale czyści powierzchnie,nie pozostawiając smug i zacieków.

Aktywna tarcza:Na czyszczonej powierzchni tworzy się warstwa ochronna,co znacząco opóźnia osiadanie kurzu,oraz ponowne wnikanie brudu w powierzchnię.

Zapach:Najlepsze kompozycje zapachowe wykorzystane w preparacie pozwalają na długo cieszyć się zapachem czystości w całym domu.

Moja opinia
Produkt w aerozolu o pojemności 350 ml o dość szerokim zastosowaniu.
Nadaje się do czyszczenia powierzchni MDF/DREWNA/PLASTIKU, a także STALI SZLACHETNEJ  co czyni go dość atrakcyjnym,ponieważ daje możliwość wyczyszczenia większości powierzchni w całym domu.
Łatwo się aplikuję,tworząc delikatną pianę i doskonale rozprowadza,
Posiada dość przyjemny,łagodny i nie drażniący zapach.
Z zabrudzeniami plastiku poradził sobie doskonale,mam jednak drobne zastrzeżenia co do ochrony "anty-kurzowej" na meblach drewnianych,gdyż jest ona dużo gorsza,niż po zastosowaniu wyżej wymienionego mleczka.
Kurz przy czyszczeniu,nie unosi się w powietrzu,jednak szybko wraca na swoje miejsce.


Możliwość testowania produktów otrzymałam dzięki firmie LAKMA  co nie miało wpływu na rzetelność mojej recenzji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post był interesujący?Zostaw coś po sobie ;)