Łączna liczba wyświetleń

Obserwuj mnie :)

WSPÓŁPRACA

PREFEROWANE RODZAJE WSPÓŁPRACY

Bannery reklamowe: ale tylko te ZWIĄZANE Z TEMATYKĄ BLOGA. Umieszczane odpłatnie na stronie głównej, przez ustalony czas.
Jestem także chętna na "testowanie" i recenzowanie określonych produktów wymienionych w zasadach współpracy.
Nie jestem zainteresowana: byciem konsultantką, dołączaniem do płatnych klubów, programami partnerskimi, w których muszę się zarejestrować w jakimś sklepie i potem zachęcać innych do kupna, aby mieć z tego jakiś malutki procent. Dodatkowo proszę nie WYSYŁAĆ mi próśb o umieszczenie na blogu nieodpłatnie jakiś materiałów reklamowych danej firmy.Nie będę także nawiązywała współpracy z firmami, w której warunkiem jest napisanie "notki o firmie", zanim otrzyma się produkty. Nie jestem w stanie stwierdzić czy dana firma jest godna polecenia a produkty wysokiej jakości, jeśli nie mogłam tego sprawdzić "na własnej skórze". Bardzo proszę sobie wziąć to do serca :)
Na takie propozycje współpracy, jakie przedstawiłam powyżej, nawet nie odpisuje!ZASADY WSPÓŁPRACY

Ten blog jest głównie blogiem kosmetycznym.
 Do testów przyjmuję głównie kosmetyki, ewentualnie akcesoria kosmetyczne lub zapachowe (świece, kadzidła, woski itp.).
Interesuje mnie również testowanie biżuterii, galanterii oraz odzieży jeśli coś z proponowanych wpadnie mi w oko.:)
Nie testuję próbek. Jeśli dana firma wyśle mi do testów próbki, niestety ich nie przetestuję i nie opiszę na blogu. Na podstawie próbek nie da się rzetelnie ocenić produktu.
Moje oceny są szczere, piszę zawsze to co myślę i nie zmieniam opinii pod niczyim naciskiem. Bardzo proszę wziąć to pod uwagę, zależy mi na szczerości wobec moich czytelników.
Na napisanie recenzji potrzebuję czasu. Bardzo proszę o nie wyznaczanie mi z góry ustalonych terminów (np. tygodnia na recenzję odżywki do włosów...). Myślę, że zarówno mi, czytelnikom, jak i firmom zależy na naprawdę porządnej recenzji, a nie da się takiej napisać, testując produkt przez bardzo krótki czas.
Proszę pozwolić mi samej wybrać produkty do testów. Dzięki temu wybiorę sobie z oferty danej firmy takie, które najlepiej będą odpowiadać moim aktualnym potrzebom.
Nie umieszczam "gotowych", podesłanych przez producentów tekstów. Wszystkie notki pisane są PRZEZE MNIE i nie podlegają edycji przez żadne osoby trzecie (to znaczy, że przed umieszczeniem recenzji nie wysyłam jej firmie, aby sprawdziła czy powinnam ją opublikować czy nie). Oczywiście zgadzam się na zwracanie mi uwagi na błędy (typu niewłaściwa cena, pomyłka w składzie itp.), natomiast nie zmieniam recenzji po niczyim naciskiem. Tak jak już wyżej pisałam, moje recenzje są SZCZERE i firma powinna sobie z tego zdawać sprawę, kiedy oferuje mi produkty do współpracy. Bardzo proszę o tym pamiętać i nie WYSYŁAĆ próśb o skasowanie notki, jeśli opisany w niej kosmetyk nie przypadnie mi do gustu.

Pytania proszę kierować na alrauna.beauty@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post był interesujący?Zostaw coś po sobie ;)