Łączna liczba wyświetleń

Obserwuj mnie :)

poniedziałek, 2 lutego 2015

TESTUJ KOSMETYKI VASELINE ZA DARMO - ZOSTAŃ TESTERKĄ BALSAMU I KREMOWEJ WAZELINY!

Trwa promocja Vaseline Intensive Care, dzięki której możesz zostać testerką i przetestować kosmetyki za darmo w Klubie Recenzentki!
Trwa promocja w Klubie Recenzentki Wizaż, dzięki której dołączając do programu testowego VASELINE, masz szansę zgarnąć darmowe kosmetyki - balsamy do pielęgnacji oraz wazelinę kosmetyczną! Aby OTRZYMAĆ kosmetyki VASELINE za darmo, zgłoś się do programu testowego, wypełnij ankietę a następnie testuj kosmetyki za darmo!
Zgłoszenia testerek przyjmowane są do 1 marca 2015. Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 240 testerek, które otrzymają zestawy kosmetyków VASELINE za darmo! Darmowe kosmetyki to nie próbki kosmetyków, a pełnowartościowe produkty, w dwóch zestawach do testowania:
Zestaw A kosmetyków VASELINE do testów: 120 x Vaseline Petroleum Jelly – Wazelina kosmetyczna 50ml, Balsam do pielęgnacji Advanced Repair – Intensywna Regeneracja - każdyo wartości 21 zł,
Zestaw B kosmetyków VASELINE do testów: 120 x Vaseline Petroleum Jelly – Wazelina kosmetyczna 50ml, Balsam do pielęgnacji Essential Healing – Podstawowa Regeneracja - każdy o wartości 21 zł,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post był interesujący?Zostaw coś po sobie ;)